Piwnica ziemianka ogrodowa

PIWNICZKA NA ZIEMIOPŁODY, PIWNICA, ZIEMIANKA, MINI SCHRON

Specjalizujemy się w budowie i montażu betonowych zbiorników ogrodowych, pełniących takie funkcje jak piwnica. Ziemianka umieszczana jest wówczas pod gruntem i służy bezpiecznemu magazynowaniu artykułów spożywczych. To rozwiązanie doskonale sprawdza się wówczas, gdy nie wystarcza nam w domu miejsca na żywność. Ziemianka ogrodowa pozwala na skuteczne przechowywanie jej przez naprawdę długi czas. Dzięki niej możemy się cieszyć świeżymi produktami przez cały rok. Piwnica ziemianka to coraz bardziej popularne rozwiązanie w wielu gospodarstwach domowych.

Jak działa ziemianka ogrodowa?

Wykorzystanie gruntu jako naturalnego izolatora temperatury jest rozwiązaniem znanym od niepamiętnych czasów. Wykorzystywana bardzo chętnie we współczesnych czasach betonowa piwnica ziemianka jest odporna na naturalne drgania występujące w gruntach, w środku niej panują natomiast niskie temperatury, dzięki którym żywność może być przechowywana przez długi czas. Doskonale sprawdzi się do magazynowania warzyw czy przetworów. Piwnica ziemianka może też posłużyć do przechowywania owoców i innych potrzebnych produktów.

Ziemianka ogrodowa jako schron

Wykonana przez naszą firmę ziemianka ogrodowa, poza zapewnieniem możliwości chowania rozmaitej żywności, z powodzeniem będzie pełnić także funkcję schronu. Solidna konstrukcja przetrzyma naprawdę wiele drgań gruntowych, doskonale też odizoluje od warunków panujących na zewnątrz. Nasza piwnica ziemianka to produkt wykonany z betonu, który może posłużyć przez wiele lat, pozostając w nienaruszonym stanie. Stanowi miejsce, do którego jesteśmy w stanie się schować przed rozmaitymi czynnikami. Ziemianka ogrodowa może zatem pełnić wiele funkcji.

  • piwnica
  • piwniczka na ziemiopłody
  • ziemianka
  • mini schron


Rozmiary:
– 2.5 x 3.15 x 1.83h (10m3)
– 2.9 x 3.70 x 1.85h (12m3)
– 2.9 x 3.70 x 2.20h (15m3)

 

ziemianka piwniczka
ziemianka
ziemianka